Üniversite Temsilcileri

2019 - 2020 Üniversite Temsilcileri

ŞUBE

ÜNİVERSİTE

2019-2020 ÜNİVERSİTE TEMSİLCİSİ

ADANA ŞUBE

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

SEMA SAPITMAZ

ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

AHMET GÜZEL

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

MEHMET SÜMBÜL

KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

METE KIYANÇİÇEK

ANKARA ŞUBE

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

KADRİYE AKSÖZ

TED ÜNİVERSİTESİ

KAĞAN BERKAY YÖRÜK

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ

EMRE ÖZDİN

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

HASAN AYYÜREK

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

ÇAĞDAŞ KARATAŞ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜH. FAK.

MEHMET EMRE DURAN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TEKN FAK.

AYŞE ECE UYSAL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

GÖKAY KÜÇÜKKILAVUZ

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

SEMİN ATASOY

BARTIN ÜNİVERSİTESİ

HAZAL DİREN TOPAL

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

AYBÜKE KARANFİL

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

ULAŞ ÇEMREK

KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

MÜNİR İLHAN

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

MUHAMMED MUSTAFA ESER

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

FATİH FURKAN ORAL

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

ZAFER ALTAY

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

ÖZGE YILDIZ

KASTAMONU ÜNVERSİTESİ

FATİH DEMİR

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

AHMET BÜYÜKYILMAZ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNVERSİTESİ

YAVUZ SELİM DEMİREL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

KÜBRA ARSLAN

ANTALYA ŞUBE

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

BARIŞ YILDIZ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

SAADETTİN EMRE AYAN

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

MAHMUT GÜNARSLAN

AYDIN ŞUBE

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

HÜSEYİN ÇİÇEK

BALIKESİR ŞUBE

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

EMRE KAYA

BURSA ŞUBE

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

CEM CİCOS

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNV.

EDANUR KARAGÜLLE

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ABDULCEBBAR KASIRGA

ÇANAKKALE ŞUBE

ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

BURCU ÖZDEMİR

DENİZLİ ŞUBE

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

BEYZA AŞKAR

DİYARBAKIR ŞUBE

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

ABDULLAH ALTIN

HARRAN ÜNİVERSİTESİ

SEYİT BİLAL ASLAN

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

MÜSLÜM AÇAR

ERZURUM ŞUBE

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

 CEMAL ÇAĞRI AKGÜN

ERZİNCAN B. Y. ÜNİVERSİTESİ

ÖMER FARUK PARİM

ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ENSAR HABİB SEFEROĞLU

ESKİŞEHİR ŞUBE

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BEREN SARUHAN

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

FUNDA COŞKUN

GAZİANTEP ŞUBE

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

MESUT ÇALIŞIR

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

ALİ ÖZGÜVEN

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ

MEHMET FATİH YILMAZ

HATAY ŞUBE

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

PINAR AKTI

İSTANBUL ŞUBE

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

ZAKİR OĞUZHAN İKİZ

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ

SALİH DOĞANAY KESKİN

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ

EGEMEN TEMİZEL

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

VAHAP SELİM EKŞİ

AREL ÜNİVERSİTESİ

EBRAR KINAY

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

RIFAT ŞİMŞEK

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

OĞUZHAN ASLAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNVİVERSİTESİ

ÖZGÜR GÜMÜŞLÜ

İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ

HİKMET BAYRAKLI

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

DAMLA NUR İNCE

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BEKİR TAHSİN EREN

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

MURAT YERLİKAYA

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

AYŞE ÖZGE ÖZDEMİR

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ

UTKU MACİT

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ARYA NUJİN ÜSTÜNEL

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ

ABDÜLBAKİ HACI

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

MEHMET ŞİYAR AKBALIK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

HÜSEYİN DOĞUKAN ÖZYONAR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ALİ YASİN ALAYBEYOĞLU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

OSMAN ERDOĞAN

İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ

MERT METİN İPEK

OKAN ÜNİVERSİTESİ

MELEK ÖZDEMİR

İZMİR ŞUBE

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

TUFAN CAN TEMEL

EGE ÜNİVERSİTESİ

MEHMET BURAK DOĞAN

İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ

UYGAR ÜNAL

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

İSLAM KEMAL GÜLGEÇ

İZMİR EKONOMİ ÜNV.

ŞEVVAL DURUKTUNA

KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ

GAYE KODAZ

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

MEHMET KIROĞLU

KOCAELİ ŞUBE

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

TUĞRUL BERK HAKTAN BAYRAM

KONYA ŞUBE

KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ

MAHMUT SAMİ VANLI

KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

YASİN EREN AYTEKİN

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

MEHMET KALAY

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ

MEHMET ALİ SANCAK ORAL

MANİSA ŞUBE

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

MUHAMMET EFE KESKİN

MERSİN ŞUBE

MERSİN ÜNV.

ŞEHMUS ALDEMİR

TOROS ÜNİVERSİTESİ

SÜLEYMAN ŞENGÜLER

MUĞLA ŞUBE

MUĞLA SITKI KOÇAMAN ÜNİVERSİTESİ

MUSTAFA DOĞAN

SAMSUN ŞUBE

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

ÖMERCAN İÇLEK

TEKİRDAĞ ŞUBE

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

FURKAN BOLAT

TRABZON ŞUBE

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ OF TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

HÜSEYİN AVCI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

ONUR FATİH ZEREN

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İDRİS EMİR DAYİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

HANIM NURAN ÖZBEK

UŞAK ŞUBE

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

ÖMER TUNÇ

VAN ŞUBE

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

ZİLAN ARATEMUR

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası